Kayseri Halı Yıkama Servisi | Emek Halı Hastanesi | Halı Yıkama Fabrikası Tel:0352 351 33 34

Hakkımızda

1980 yılında 2000 m2 alana kurulan Emek Halı sektördeki 28 yıllık tecrübesiyle, müşterilerine hizmette sınır tanımamaktadır. Emek halı profesyonelliği kendine ilke edinmiştir. Turizm odaklı başlayan ve bu alanda kendini sürekli geliştiren Emek halı Kapodakya bölgesinde Japonya, Amerika ve italya başta olmak üzere yabancı sermaye ile çalışmış, artık yerel çalışmaları ile birlikte hizmeti evlerinize kadar getirmektedir. Emek halı için esas olan profesyonellik, müşteri memnuniyeti ve hizmetteki ciddiyettir.

Neden Biz?

Maddi ve manevi değeri yüksek halılarınız özel ve profesyonel bakıma ihtiyaç duymaktadır. Oto yıkamalar ve benzeri halı yıkamalar bu profesyonel ve özel bakım imkanlarını sağlamamaktadır. EMEK HALI YIKAMA bu noktada diğerlerinden farkıyla öne çıkmaktadır.

Overlok Hizmeti

Emek Halı Hastanesi, yıkama işelminin yanında siz değerli müşterilerimize overlok hizmetide sunmaktadır. Overloğu çıkmış yırtılmış halılarınıza 3 kat overlok çekerek dahada sağlmamlaştırılmaktadır. geniş renk ve ip çeşitleriyle halılarınıza kendi renk tonunda overlok yapılmaktadır.